قوانین طراح سفید


قوانین طراح سفید

تمامی کاربران با خرید محصول از طراح سفید و یا ثبت نام در پورتال کاربری طراح سفید:

تمامی قوانین مندرج در این صفحه را قبول کرده اند

امنیت ومحرمانگی

۱- به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه طراح سفید تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از خریداران می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. طراح سفید هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

۲- طراح سفید با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.

۳- طراح سفید مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها، application ها ویا برنامه های مورد استفاده خریدار و سرورهای مجازی ندارد.

۴- طراح سفید مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار وسرورهای خود ندارد.

۵- طراح سفید مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویسهای خریدار، توسط اشخاص ثالث ندارد.

۶- طراح سفید موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

۷- طراح سفید تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب آنلاین خریداران انجام می دهد از اینرو طراح سفید نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسوولیتی ندارد.

۸-مشتری وظیفه دارد بعد از تحویل هرنوع سرویس از طراح سفید رمز دسترسی سرویس خود را تغییر بدهد و نگهداری کند و طراح سفیدهیچ وظیفه ای نسبت به آن ندارد

انقضاء و تمدید خدمات

تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین طراح سفید مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

تمدید سرویس با رضایت طرفین انجام می‌ پذیرد. درصورتی که فروشنده مایل به تمدید با خریدار نباشد ، سرویس یکطرفه فسخ خواهد شد و باقیمانده وجه سرویس نسبت به روزهای باقی مانده عودت داده میشود و خریدار ملزم به انتقال سرویس خود ظرف مدت ۷۲ ساعت می باشد.

تمدید خدمات به منزله قبول مجدد شرایط جدید سرویس مندرج در قوانین و همچنین صفحه فروش مربوطه می باشد و هرگونه اظهار بی اطلاعی درصورت بروز مشکل مسموع نخواهد بود.

درصورت تمدید سرویس از سوی خریدار ؛ وجه آن به هیچ عنوان عودت داده نمیشود.

بازگشت پول در صورت عدم رضایت از کیفیت محصول

کلیه سرویس های طراح سفید  به استثنای سرویس های اعلام شده در زیر دارای ۷روز ضمانت برگشت وجه از زمان پرداخت 

میباشد.

سرویس هایی که ضمانت برگشت پول ندارند عبارتند از:
۱- کلیه هزینه های مربوط به خدمات دامین (شامل ثبت، انتقال، تمدید دامین)
۲- سرویس های سرور اختصاصی و سرور های مجازی و تجهیزات و خدمات جانبی مرتبط با آنها (مانند فایروال، مانیتورینگ، نمایندگی, سرور و …)
۳- سرویس های میزبانی اختصاصی و سرور های مجازی

ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود.

پس از پایان مدت ضمانت برگشت وجه، هیچگونه درخواستی مبنی بر برگشت پول, قابل قبول  نخواهد بود.

درصورت درخواست بازگشت مبنی بر منصرف شدن از سرویس در یک هفته اول سرویس قابل قبول نمی باشد.

برگشت پول با درخواست کتبی مالک می باشد که میبایست تصویر کارت ملی را به همراه درخواست کتبیبه طراح سفید ایمیل نماید یا تیکت کند  تا پس از تطابق با مشخصات کاربری عودت انجام شود. لازم به ذکر هست درصورت استفاده از نام های مستعار و عدم تطابق آن با کارت شناسایی ارائه شده هیچگونه وجهی عودت داده نخواهد شد.

۴– سرور های مجازی که استفاده از منابع انها بیش از حد یا به هر نوع استفاده بیش از حد مجاز که موجب شود اسیبی به سرور اصلی وارد کند بدون اخطار قبلی قطع و مسدود خواهد شد و هزینه به هیچ وجه ممکن بازگشت نخواهد داده شد

به همین دلیل مشتریان سرور های مجازی وظیفه دارند تا قبل از سفارش نسبت به نوع سخت افزار درخواستی خود اطلاعات کسب کنند تا از منابع سرور بیش از حد استفاده نکنند یا اسیبی به سرور وارد نکنند ( حد مجاز استفاده از منابع سرور های مجازی در همین صفحه در قسمت پایین تر درج شده است )
در صورت اسیب به سرور , مشتری وظیفه دارد

هزینه این خسارت را به طراح سفید پرداخت نماید

بازگشت وجه سرویس فقط در مورد سرویس های اعلام شده دارای گارانتی می باشد که فقط و فقط در صورت قطعی سرور قابل قبول خواهد بود

بدهی ها

طراح سفید با اعلام و اخطار قبلی در خصوص تسویه بدهی های معوق حق قطع سرویسی که خریدار برای آن بدهکار است و یا سایر سرویسها و خریدهای قبلی خریدار را داشته و می تواند در صورت تمایل با تملک برخی از آنها معادل مبلغ آن در فاکتور فروش (نسبت به مدت اعتبار آن به کل زمان سرویس) از میزان بدهی (اصل بدهی، جرائم و یا خسارات وارده بر طراح سفید) کسر نماید.

طراح سفید برای هر روز تاخیر خریدار در تسویه بدهی ها، خسارات ویا جرائم وامثالهم معادل ۱۵ درصد مبلغ فاکتور را پس از سه روز از انقضا منظورمی نماید که بطور یکجا ودر هنگام تسویه بدهی، خریدار موظف به تسویه مجموع آن خواهد بود.

– جرائم :
۱- طراح سفید حق دریافت هزینه برای تاخیر مشتری در تمدید به موقع سرویسهای دامنه میزبانی و امثالهم را خواهد داشت.
۲- طراح سفید حق دریافت هزینه فنی جهت رفع مسدودی یک سرویس را خواهد داشت که برابر ۵ درصد هزینه سرویس خواهد بود.

ارائه بک آپ در تاریخ بعد از انقضا , با تسویه تا آن تاریخ, بابت هر بک آپ مبلغ یکصد هزار ریال و تحویل طی ۴۸ ساعت می باشد

تحویل خدمات

۱- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق ایمیل مندرج در پروفایل ویا برگه سرویس به خریدار اطلاع داده می شود. عدم دسترسی خریدار به آدرس ایمیل مانع تحویل سرویس نمی گردد.

۲- خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، ایمیل مذکوررا دریافت ننماید موظف است حداکثر ۲روز پس از پایان زمان تحویل مجاز بصورت کتبی وبا امضا نامه، مراتب را به بخش فروش طراح سفید اعلام نماید.

۳- در صورت بروز شرایط ویژه فنی ویا محدودیتهایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، طراح سفید مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ۲برابر خواهد بود.

۴- خریدار موظف به اعلام شرایط مصرف خود می باشد. در مورد نمایندگان، نماینده موظف به اعلام تعداد وب سایتهای خود و همچنین وضعیت مصرف در پیش از خرید است. لذا طراح سفید تعهدی نسبت به نقض این موضوع ندارد و تحویل سرویس درصورت عدم تحقق شرایط منتفی تلقی میگردد

۵- طراح سفید مسئولیتی در قبال عدم استفاده خریدار از سرویس خریداری شده وتحویل شده ندارد.

۶- سرویسهای مرتبط با دامنه ای که توسط طراح سفید ثبت ویا تمدید نشده اند ونزد ثبت کننده دیگری می باشند در هنگام پرداخت فاکتور تحویل شده فرض می گردند.

تعاریف

خریدار کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه سرویس می نماید.
طراح سفید : طراح سفید یعنی وب سایت طراح سفید که تنها با نام طراح سفید و با ادرس اینترنتی www.tarahsefid.ir شناخته میشود
سرویس : هر یک از خدمات ثبتی، نرم افزاری، فنی وارتباطی قابل ارائه توسط طراح سفید
پرتال کاربران : وبگاهی به آدرس http://panel.tarahsefid.ir/ که خریدار در آنجا حساب داشته و از طریق این حساب می تواند فهرست سرویسهای خود را مشاهده؛ آنها را تمدید نموده یا ارتقا دهد و مشخصات خریدار در آنجا ثبت شده و قابل ویرایش و بروز رسانی است
پرتال پشتیبانی : وبگاهی به آدرس http://panel.tarahsefid.ir/  که کلیه مکاتبات الکترونیکی و ایمیلهای خریداران و سایر کاربران با طراح سفید در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل پیگیری است
تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها ومحدودیتها وقیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.
Spam (هرزنامه) : ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده بخواهد.
Spam Cop : وب سایت شناسائی ومقابله با Spam ( Spamcop.net )
IDC : مرکز خدمات داده ای اینترنت Internet Data Center
تحویل خدمات : ارائه شناسه یا کلمه عبور استفاده از سرویسهای خریداری شده ویا اعلام انجام سایر خدمات بر اساس فاکتور یا قرارداد بین خریدار و طراح سفید
کاربر وب سایت : کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت خریدار را مشاهده و مرور می کنند.
منابع RAM: میزان استفاده از حافظ اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدار سرویس دهی می کنند بر حسب مگابایت وقتی که کاربران آن سایت درحال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند.
منابع CPU: میزان استفاده ازپردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدارسرویس دهی می کنند جهت پردازش درخواست ها واجرای کدهای دینامیک آن سایت نسبت به کل توان پردازنده سروربه صورت درصد وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند.
Diskspace: میزان فضایی که برای ذخیره کلیه فایلهای خریداراعم ازوب سایت ، ایمیلها ، پایگاه های داده و همچنین لاگهای آنها توسط یک وب سایت مصرف می گردد.
Bandwidth: میزان رد وبدل اطلاعات بین کاربران وب سایت وسرورجهت نمایش وعملکرد یک وب سایت بر حسب مگابیت بر ثانیه. همچنین میزان ردوبدل اطلاعات بین دوسرور در صورتی که این اطلاعات به منظور سرویس دهی به کاربران آن وب سایت باشد.
Data Transfer: میزان تجمعی رد وبدل اطلاعات بین کاربران وب سایت وسرور یا سرورهای سرویس دهنده به وب سایت خریداربرحسب مگابایت در ۳۰ روز گذشته.
بالا بودن سرور: دردسترس بودن عمومی سرور در شبکه اینترنت در حداقل ۲ نقطه مختلف از دنیا بسته به سرویسهای مختلفی که روی یک سرور قراردارد باید پاسخ تستهای زیر مثبت باشد :
*وب سرور: ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت ۸۰ ازطریق telnet
*ایمیل سرور: ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت ۲۵ یا ۱۱۰ازطریقtelnet
*دیتابیس سرور: پاسخ دهی سرور روی پورتms sql server وmy sql
Uptime: نسبت میزان زمانی که کلیه سرویسهای سرویس دهنده به وب سایت خریدار درشبکه اینترنت بالا می باشند به کل مدت قرارداد سرویس دهی به درصد، در صورتی که وب سایت یا برخی از سرویسها به دلیل عدم رعایت بندهای این قرارداد به حالت تعلیق درآیند در این زمان محاسبه نمی شود .

تغییرات

تغییرات قوانین : قوانین طراح سفید تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران وسایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه طراح سفید و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین وماهانه امکان تغییر دارند، طراح سفید حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه قوانین در وب سایت طراح سفید در دسترس عموم خواهد بود.ضمنا طراح سفید مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی درخصوص تغییرات احتمالی نداشته وخریدار می بایست موارد را عندالزوم کنترل نماید.

تغییرات تعرفه

۱- در صورت تغییر تعرفه درحین استفاده از سرویس، خریدار در صورت تمایل به ارتقا در سرویس فعلی خود موظف به رعایت قیمتها و قوانین جدید خواهد بود .

۲- هزینه های کارشناسی نیروی فنی ویا سایر خدماتی که درهنگام استفاده از یک سرویس اولیه خریداری شده مورد نیاز واقع می گردد تابع تعرفه روز درخواست جدید خریدار می باشد .

۳- ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پرتال کاربران محاسبه می گردد.

۴- سرویسهای خریدار تنها در ابتدای دوره جدید و به درخواست خریدار در صورتی که امکانات و منابع استفاده شده توسط وی متناسب با بسته میزبانی مورد نظر باشد تنزل داده می شود .

۵- قیمتهای سرویس های میزبانی و همچنین نمایندگی هاست بصورت پایه می باشد و درصورت مشاهده موارد نقض تطابق قیمت پرداختی با نوع و میزان مصرف ؛ مبلغ اضافی سرویس با توجه به روز های پایان تا تاریخ سر رسید برای خریدار فاکتور میشود و خریدار موظف به پرداخت آن طی مدت ۴۸ ساعت می باشد و در صورت عدم تمایل به پرداخت ملزم به ترک سرویس خود نزد طراح سفید ظرف مدت ۷۲ ساعت از تاریخ صددور فاکتور می باشد و فروشنده میتواند پس از ۷۲ ساعت از تاریخ صدور فاکتور سرویس را تا زمان تسویه مسدود نماید و هیچ اعتراضی مسموع نخواهد بود.

۶- تغییرات تعرفه از طریق وب سایت منعکس شده وخریدار موظف به تبعیت از آن می باشد مگر اینکه پیش فاکتور مهلت داری در اختیار باشد که قبل از تغییرات تعرفه برای وی صادر گشته باشد که شامل مصرف بالاتر از نوع سرویس نخواهد بود.

تغییرات فنی

طراح سفید حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد.خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

هرگاه به دلیل موارد ضروری، طراح سفید امکان اطلاع رسانی را از دست بدهد ویا فوریتهای فنی وی را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان ونحوه تغییرات نخواهد داشت ضمناخریدار به طراح سفید وکالت می دهد تا درزمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیتهای سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای اختصاصی و سرویسهای میزبانی آن نماید.

تغییرات مالکیت

تغییرات مالکیت سرویس از طریق درخواست کتبی خریدار یا نماینده وی ویا ارسال ایمیل درخواست مذکور از طریق آدرس ایمیل موجود در حساب کاربری در پرتال کاربران انجام میگردد.

طراح سفید در راستای حفظ حقوق خریداران خود حق دارد مدارک شناسایی متقاضی تغییر مالکیت را جهت احراز هویت وی و انطباق با مشخصات مالک سرویس دریافت دارد.

طراح سفید می تواند تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد موارد مشکوک پیدا نکرده است، اقدامی برای تغییر مالکیت یک سرویس صورت ندهد.

حداکثر زمان تحویل

۱- حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای طراح سفید که با عنایت به شرایط عمومی کشور وبا فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است :
سرویس میزبانی: بصورت آنلاین و آنی (درصورت بروز مشکل فنی تا دو روز کاری)
سرویس نمایندگی: یک روز کاری
سرویس ثبت دامنه های جهانی: بصورت آنلاین و آنی (درصورت بروز مشکل فنی تا دو روز کاری)

۲- در صورت عدم انجام سفارش در محدوده حداکثر زمان تعریف شده، مشتری موظف به اعلام کتبی با امضا ذیل نامه به بخش فروش طراح سفید و دریافت رسید ارسال می باشد

۳- پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه وکلمه عبورکنترل پانل آن به خریدار، طراح سفید هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.

۴- در مورد ثبت دامین های ir که می بایست توسط پژوهشگاه دانشهای بنیادی تایید و فعال گردد با توجه به اینکه به طور کلی طراح سفید کنترلی در زمان تایید دامین نداشته و همچنین به دلیل نقص در مدارک یا مشخصات ممکن است مدت زمان تایید دامین به طول انجامد، زمان رزرو اولیه دامین مبنای تحویل قرار می گیرد.

۵- تطابق با سفارش : در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به طراح سفید اعلام نموده و طراح سفید موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت طراح سفید صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد وزمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

خسارت و رفع مسئولیت

– خدمات طراح سفید به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای طراح سفید که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. ر هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. طراح سفید تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور طبق قوانین نسخه پشتیبان) نخواهد بود.

– خسارت و بازگشت وجه ، تنها درصورت عدم کیفیت سرویس و قطعی می باشد و شامل سلایق کاربر نیست.

– سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و طراح سفید هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

رویه حفاظت

طراح سفید درقبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و حق استفاده وارائه به اشخاص ثالث ویا استفاده تبلیغاتی را ندارد وتنها در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

اطلاعات مندرج در Whois دامنه به دلیل قابل رویت بودن برای عموم از این قاعده مستثنی می باشد.

سایر قوانین خاص

– خریدار موظف است سرویسهایی که نزد طراح سفید تمدید می نماید را از نظر تمدید شدن کنترل نموده ودر صورت عدم اعمال مراتب تمدید توسط طراح سفید ، حداکثر ۲روزتقویمی پس از زمان انقضاﺀ مراتب را کتبا به مقام مسئول ویا واحد شکایات ارسال نماید.

– توافقات خاص تنها به صورت کتبی وبا مهرو امضاﺀ مجاز طراح سفید معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است .

– خریدار موظف است تحویل ، تطابق واجرای صحیح سرویس خریداری شده را کنترل نماید.

– طراح سفید هیچ مسئولیتی برای بدست آوردن دامنه از دست رفته و یا اطلاعات حذف شده از روی سرورهای میزبانی پس از اتمام قرارداد نخواهد داشت .

– مسئولیت اطلاع از زمان انقضا سرویس وکنترل آنها بر عهده خریدار می باشد لیکن طراح سفید ، انقضاء سرویسهای خریدار را از ۱ ماه قبل از طریق پست الکترونیک به وی یادآوری می نماید و عدم دسترسی خریدار به پست الکترونیکی خود، مسئولیتی را برای طراح سفید ایجاد نخواهد کرد.

– وضعیت اعتبار، فهرست سرویسها و پرداختهای خریدار در اکانت وی در پرتال کاربران قرار دارد و همواره وی می تواند برای آگاهی از وضعیت عملکرد خود از طریق شناسه و کلمه عبور خود به آن مراجعه نماید.

– مدت زمان قطع سرویس ناشی از عدم پرداخت مطالبات طراح سفید ، بررسی جرائم واعمال تشخیص کارشناسی به مدت زمان سرویس دهی افزوده نمی گردد.

– امکان دریافت هرگونه سرویس هدیه پیش بینی شده در برخی از بسته های میزبانی تنها در هنگام خرید بسته وجود دارد و طی مدت قرارداد امکان رجوع به آن وجود نداشته و در صورت عدم استفاده هزینه آن به حساب کاربری خریدار واریز نمی شود.

سلب اختیار

عدم اجراي بخشي از شرايط و قوانین طراح سفید نسبت به خریدار يا ديگران به منزله سلب حق اجراي قوانین از طراح سفید نمی باشد.

شرایط و تعهدات

کلیه کاربران سرویسهای  طراح سفید و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از سرویسهای  طراح سفید، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس طراح سفید می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که طراح سفید از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و طراح سفید حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه http://tarahsefid.ir/ برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل یا تلفن های مندرج در سایت و  به صورت کتبی به طراح سفید اعلام گردد.

شرایط و قوانین مالی

– نحوه پرداخت در پرتال کاربران درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.

– خریدار موظف است پرداخت خود را به طور نقدی ویا در وجه حسابهای اعلام شده در پرتال کاربران بپردازد .در شرایطی که طراح سفید درراستای مساعدت با خریدار اقدام به پذیرش چک مدت دار در خصوص فاکتور وی نماید، با عدم وصول وجه چک، خریدار موظف است در روز سررسید فورا اقدام به واریز وجه به حسابهای اعلام شده نماید و لاشه چک خود را دریافت نماید در غیر این صورت هزینه تاخیر در وصول اسناد ،پیگیری های حقوقی ، ایاب و ذهاب و سایر موارد نیز بر عهده خریدار خواهد بود ضمنا در اینگونه موارد طراح سفید حق دارد ضمن تعلیق سرویس، فاکتور خریداری که قسمتی از وجه آن در زمان مورد توافق وصول نشده را باطل نموده وخسارات وارده بر طراح سفید وهزینه سرویس را از آن کسر نماید.

– به دلیل محدودیت های نگهداری داده های حسابداری، فیش بانکی و یا حواله ای که برای افزایش اعتبار و یا پرداخت یک صورت حساب، تنها تا ۶ ماه پس از واریز قابلیت استفاده را خواهد داشت.

– طراح سفید، حق تامین و وصول کلیه مطالبات و جرائم ، سود تاخیردر پرداخت و سایر هزینه های خود از محل قطع موقت و یا دائم کلیه سرویسها و اعتبارات خریدار نزد خود را خواهد داشت و در صورتیکه خریدار فورا به اخطار اعلام شده از سوی طراح سفید توجه ننماید حق هر گونه اعتراض بعدی را از خود سلب می نماید لازم به ذکر است مدت قطعی سرویس ناشی ازعدم پرداخت مطالبات طراح سفید به مدت سرویس دهی افزوده نخواهد شد و کلیه مسئولیتهای ناشی از این نوع قطع سرویس برعهده خریدار میباشد.

– در صورتیکه طراح سفید تشخیص دهد هر یک از سرویسها و یا کالای خریداری شده یک خریدار درزمان تحویل، با حجم بیشتر و یا باامکانات بهتر ویا زمان طولانی تر و یا هر مورد هزینه بر بالاتری از مشخصات مندرج در فاکتور مورد استفاده وی قرار گرفته و یا به هر دلیل خریدار به این حجم بیشتر و یا امکانات بهتر و منابع بیشتر ویا زمان طولانی تر دست پیدا کرده است، حق خواهد داشت مبلغ ما به تفاوت تعرفه ای آنرا از خریدار دریافت نماید؛ پرداخت این هزینه برای خریدار اجباری می باشد و طراح سفید حق استیفا طلب خود را از نحوه دریافت بدهی های خریدار خواهد داشت.

– طراح سفید برای گسترش خدمات و افزایش سرویس دهی به خریداران خود در بازه های مختلف زمانی اقدام به انتشار و توزیع کوپنهای خرید می نماید. لازم به ذکر است که طراح سفید در پذیرش و یا عدم پذیرش این کوپنها دربازه های تخفیف و ایام خاص مختار می باشد.

– برای خرید یک سرویس میزبانی و یا یک بسته نرم افزاری امکان پذیرش بیش از یک کوپن وجود ندارد.

– هیچ یک از کمک هزینه ها و خدمات مازاد بسته ها قابل تبدیل به ارزش ریالی و کسر از فاکتور نمی باشد.

فعالیتهای غیر مجاز خریدار

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. طراح سفید تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. طراح سفید حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که طراح سفید  از تخطی یک خریدار از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس خریدار به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی طراح سفید بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین طراح سفید در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. طراح سفید هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود.

همچنین خریدار متخلف مسئول جبران خسارت وارده به طراح سفید خواهد بود :
* استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی.
* نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
* استفاده از هویت جعلی و غیر واقعی .
*ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbsو امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد
*خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
*استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس وسایر سرویسهای دیگرشرکت وسایر خریداران گردد.
*وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا ویا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری
*ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spam cop یا سایتهای مشابه و یا بررسی تیم فنی طراح سفید می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
*ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۱۰۰ ایمیل در ۶۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد).
* گزارش فنی طراح سفید و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون طراح سفید.
* عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (متن کامل فهرست مصاديق محتوای مجرمانه موضوع ماده ۲۱ قانون جرايم رايانه اي)
*انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات طراح سفید به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
*استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
*راه اندازی mail server Open relay.
*انجام فعالیت IRC
* استفاده از سرویس های میزبانی جهت فایل هاستینگ و همچنین نگهداری بک آپ سایر سرویس ها و فایلهای حجیم ممنوع است.
*عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
*مختل كردن امنيت سيستم يا شبكه. در صورت بروز چنين مسائلي طراح سفید حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي دارد. نمونه هايي از اختلال در امنيت سيستم يا شبكه شامل موارد ذيل مي شود: دسترسي يا استفاده غير مجاز از داده ها، سيستم يا شبكه، از جمله هر گونه تلاش براي جستجو، اسكن يا آزمايش آسيب پذيري يك سيستم يا شبكه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، ميزبان يا شبكه، شامل: تلاش براي دسترسي به اطلاعات نامه هاي الكترونيكي، تلاش عامدانه براي پر كردن فضاي يك سيستم، تلاش براي تغيير و يا حذف اطلاعات وب سايتها بدون مجوز از مالکان آنها و …

فورس ماژور

طراح سفید هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی طراح سفید تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد را می نماید. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد.

تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور خواهد بود.

قوانین خاص دامنه

– تمديد يك دامنه تاريخ گذشته در صورت امکان تمدید ، ممکن است دارای جریمه تاخیر نسبت به تعرفه عادی باشد که این جریمه مطابق با قوانین ICANN و ثبت کننده اصلی اخذ می گردد.

– تاریخ مستند برای مدت ثبت دامنه،whois های بین المللی می باشد.( در خصوص دامنه های ir. استعلام از ثبت کننده مستند خواهد بود.)

– اگر در سفارش خریدار، دامنه ای باشد که ثبت کننده مرجع آن را ثبت ننماید و یا در حین تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت گردد و یا انتقال دامنه ای به طراح سفید باشد که به هر دلیل انجام نگردد، طراح سفید تنها موظف به بازگرداندن هزینه ثبت و یا انتقال آن دامنه به حساب خریدار در پرتال کاربران می باشد.

– در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از طراح سفید از طریق پرتال کاربران طراح سفید حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد

– از آنجا که طراح سفید ثبت وتمدید دامنه وانتقال برای خریدار را به صورت نماینده واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی ویا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت ویا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه طراح سفید نخواهد کرد.

– خریدار موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکیتی دامنه برای خود تحقیق لازم را به عمل آورده و طراح سفید  در صورت ادعای شخص ثالث صاحب حق مورد تائید شرکت و مراجع ذیصلاح ایرانی وبین المللی آن دامنه را مسدود نموده و به رای مراجع ویا قوانین بین المللی عمل می نماید.

محتوا

– سرویسهای طراح سفید می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست(
* قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
* استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
*  استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
* هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران
* اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
* انتشار اکاذیب علیه دیگران
* کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
* سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
* فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد
* سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی
* استفاده از سرویس های طراح سفید برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل

– مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از ر تطراح سفید ماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.
– در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر طراح سفید در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.
– طراح سفید برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

محدوده استفاده از منابعCPU , Disk space , Traffic Data transfer , Ram , و …

– طراح سفید در تعرفه ی خود ویا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای طراح سفید برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است .
لیکن موارد زیرنیز باید در نظر باشند.
*حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱۰% در بازه زمانی ۱ دقیقه
*حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی یک دهم میزان فضا و یا ۱۰۰ مگابایت برای حجم های کم
* حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
* حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
*حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه

– ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی طراح سفید خواهد بود.
– طراح سفید در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند. در این صورت، طراح سفید، پس از ارتقا سرویس توسط خریدار ویا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود.
-در صورتیکه خریدار در استفاده از برخی منابع که قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی، طراح سفید حق قطع سرویس تا تعیین تکلیف جدید را دارد.

اسکریپتهای چت آنلاین ، بازی آنلاین و پخش موسیقی و فیلم آنلاین ممنوع می باشد

مسئولیت خریدار

– خریدار موظف است که کلیه قوانین طراح سفید و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، طراح سفید حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد وخریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر طراح سفید می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس ویا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.طراح سفید

– خریداران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر خریداران طراح سفید احترام بگذارند. طراح سفید حق تعلیق یا قطع دائم سرویس خریداران که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت

– به غیر از آن دسته از قوانین که مستقیما به نحوه استفاده از سرویس برمی گردد که با پایان سرویس به پایان می رسد. بندهای دیگر قوانین پابرجا بوده وخریدار همواره موظف به رعایت قوانین عمومی وحقوقی طراح سفید خواهد بود.

– کلیه مسئولیتهای عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می باشد و طراح سفید تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در بسته های میزبانی خود می باشد.

– خریدار موظف به رعایت قوانین می باشد و در صورت تخلف برای بار اول سرویس بدون اخطار قبلی بصورت موقت مسدود میگردد. در صورت تکرار برای بار دوم ۳۰ درصد هزینه سرویس جهت بازگشایی سرویس دریافت میگردد . برای بار سوم سرویس یکطرفه کنسل خواهد شد و هیچگونه وجهی عودت داده نمیشود

نحوه ارتباط طرفین با هم

۱- روش ارتباطی مستند طراح سفید با خریدار، آدرس ایمیل خریدار که حساب کاربری وی در پرتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود.

۲- روش ارتباطی مستند خریدار با طراح سفید، ثبت تیکت در پرتال پشتیبانی با دریافت شماره پیگیری تیکت و یا ارسال نامه و دریافت رسید کتبی از طراح سفید خواهد بود.

۳- استفاده از ایمیل برای تسهیل انجام کار مقدور بوده لیکن روش مستند در موارد شبهه انگیزبرای خریدار محسوب نمی گردد.

۴- طراح سفید مسئولیتی نسبت به تبعات وخسارات وارد بر خریداری که اطلاعات تماس تغییر یافته خود را از طرق معتبر به اطلاع طراح سفید نرسانده است ندارد.

۵- هرگونه ارائه تضمین در مورد سرویس از هر طریقی بجز تیکت های پشتیبانی و همچنین موارد مندرج در وب سایت رسمی طراح سفید  فاقد اعتبار بوده و اعتراضات در صورت عدم مغایرت مسموع نخواهد بود.

نسخه پشتیبان (Backup)

۱- بک آپ ها بصورت روزانه و یا هفتگی با توجه به حجم سرور گرفته میشود (اکانت هایی که حجم آن ها زیر ۱۰ گیگابایت می باشد) و در هاردی جداگانه نگهداری میشود.

۲- هزینه ریستور بک اپ به دلیل سهل انگاری کاربر در حفظ داده های خود به ازای هر گیگابایت حجم فایل زیپ بک آپ ۲۵۰۰ تومان خواهد بود.

۳- به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها بر عهده خریداران بوده و همه خریداران و نمایندگان می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای طراح سفید نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود وطراح سفید در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۴- مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و طراح سفید در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۵- طراح سفید جهت امنیت بیشتر، از کلیه از فایلهای خریداران بصورت روزانه / هفتگی / ماهانه به توجه به نوع و حجم سرورها نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا یک ماه نگهداری خواهد شد و دائما بروز میشود.اما امکان خرابی در این فایل های پشتیبانی هست و از همین روی کاربران وظیفه دارند از اطلاعات خود بکاپ جدا گانه تهیه نمایند از همین روی ضمانتی برای بکاپ های رایگان اتوماتیک تهیه شده از هاست های مشتریان وجود ندارد

۶- طراح سفید مسئولیتی در انجام ریستور رایگان بک آپ نمایندگان ندارد. تعداد مجاز درخواست ریستور ۲ عدد در ماه بصورت رایگان می باشد و درصورت ارائه درخواست های بعدی با توجه به حجم آن بک آپ هزینه توسط واحد فروش کارشناسی و فاکتور میشود. (منظور از درخواست همان یک عدد فایل بک آپ می باشد)

۷- طراح سفید تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.

۸- طراح سفید هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.

۹- طراح سفید تعهدی در رابطه با ریستور رایگان بک آپ سایر کنترل پنل ها را ندارد.

۱۰ – هزینه ریکاوری فایل بک آپ جهت سرویس های حذف شده، به ازای هر گیگابایت معادل ۱۰۰ هزار تومان می باشد.


قوانین استفاده از سرور های مجازی طراح سفید:

تمام محصولات اراعه شده در طراح سفید پیرو قوانین بین المللی و قوانین جمهوری اسلامی ایران است و هر گونه استفاده غیر مجاز از سرور های مجازی که خلاف قوانین دیتا سنتر و خلاف قوانین جمهوری اسلامی از قبیل : هک,اتک,نت اسکن و…. باید
موجب مسدود سازی سرویس شما و عدم بازگشت وجه و هم چنین مشتری باید خسارت ناشی از این استفاده غیر مجازی که به طراح سفید وارد شده اعم از مسدودی IP و هزینهIP و دیگر خسارت های وارد شده  به طراح سفید پرداخت و جبران نماید

قبل از خرید سرور هایی(سرور های مجازی) برای اجرای ربات های تلگرام یا …..  :
باید میزان استفاده خود از سرور را قبل از خرید اعلام و با کارشناسان فروش در ارتباط باشند تا مشاوره های مورد نیاز قبل از سفارش  به کاربر داده شود

حد مجاز استفاده از منابع سرور های مجازی طراح سفید:

تمامی سرویس های سرور مجازی فروخته شده در طراح سفید قبل از خرید اطلاعات کامل سرور برای مشتری قابل مشاهده است و مشتری اگاهانه سفارش خود را ثبت میکند

همچنین برای ارتقا سرویس ها  مشتری نوع ارتقاء را اطلاع داه و  پرداخت هزیه ارتقاء سرور مبنی بر اطلاعات جامع و کامل مشتری از اطلاعات جدید سرویس ( میزان منابع ارتقا داده شده) میباشد:

به همین جهت  هرگونه استفاده بیش از حد منابع که موجب فشار اوردن به سرور اصلی و ایجاد مشکل در سرور اصلی شود

طراح سفید بدون اخطار قبلی سرور مجازی مشتری را مسدود خواهد کرد و هزینه مشتری عودت نخواهد داده شد

پس مشتری وظیفه مدیریت استفاده از منابع سرور خود را دارد

سرویس هایی که از میزان استفاده ی بالایی برخوردارند و موجب فشار ارودن به سرور اصلی طراح سفید میباشند :
باید سرور اختصاصی با منابع کاملا اختصاصی خرید کنند

 

 


پذیرش قوانین

با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت طراح سفید، خریدار قوانین طراح سفید را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

گارانتی وپشتیبانی

– طراح سفید معادل ۷ روز تقویمی از زمان خرید دارای گارانتی برگشت پول بدون شرط تنها برای سرویس میزبانی وب خود می باشد. و از اینرو پس از این زمان، گارانتی به سرویس میزبانی خریدار تعلق نمی گیرد.

– طراح سفید  تنها مسئولیت سرویس دهی در حوزه خرید را دارد. در خصوص اختلالات و موارد دیگر مانند ارتباط اینترنت خریدار وبرنامه نویسی وب ونرم افزارها ومشکل دامنه ای که نزد دیگران ثبت شده است مسئولیتی متوجه طراح سفید نمی باشد.

– ملاک وجود اختلال در سرویس، گزارش واحد فنی ویک سایت Tracer معتبر که باید توسططراح سفید تائید شده باشد، است.

– زمان اختلال در سرویس خریدار در صورت درخواست کتبی وی با اعلام مدت اختلال وتائید واحد فنی در صورتی که میزان تجمعی آن از ابتدای دوره از ۱% کل دوره بیشتر باشد به مدت سرویس افزوده می گردد .

– ارائه خدمات پشتیبانی در طراح سفید بر مبنای پرتال پشتیبانی وبه صورت ۲۴ ساعته وهفت روز هفته می باشد

حداکثر زمان پاسخ گویی به تیکت های پشتیبانی بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت میباشد.

– خدمات پشتیبانی فروش و مالیو پیگری سفارشات از طریق تلفن در ساعات وروزهای کاری ۷ الی۲۲ شنبه تا چهارشنبه و ۹ الی ۱۳ در روزهای پنج شنبه انجام می گردد.

پشتیبانی فنی سرویس ها فقط و فقط از طریق تیکت و به صورت مکتوب قابل استناد و مورد قبول است.

– نحوه ارتباط مستند خریدار برای درخواستهای گارانتی و پشتیبانی باید از طریق پرتال پشتیبانی باشدکه زمان دقیق ارسال درخواست، زمان دقیق رسیدگی وهویت خرید مشخص باشد.

– عدم رضایت از خدمات بخش پشتیبانی و فنی می بایست به سرعت (ظرف ۲۴ ساعت) از زمان وقوع به واحد فروش از طریق پرتال پشتیبانی اعلام گردد.

– سرویس ها و رویه عمومی طراح سفید بر اساس استاندارد فنی بین المللی و مصالح طراح سفید تعریف شده و برای خریدار خاص غیر قابل تفکیک و تغییر است وخریدار موظف است بررسی لازم خود را قبل از خرید سرویس بعمل آورده باشد.

– طراح سفید مسئولیتی در قبال عدم تطابق سرویس خریداری شده با نیاز مشتری ندارد.

– طراح سفید نسبت به نصب و عملیاتی شدن نرم افزارهائی را که مورد تائید بخش فنی نمی باشد مسوولیتی ندارد.

– میزان مسئولیت طراح سفید در مقابل

Tuesday, March 20, 2018

« بازگشت